top of page
Cilt bakım cihazı BTL Exilis Elite Logo
Cilt bakımı Saten vücut germe spor yaparken

BTL Exilis Elite

BTL Exilis Elite, kolajen arttırımını sağlamak ve cilt sıkılaştırmak için bir tedavidir. Ayrıca kırışıklıklar ve rititler için FDA onaylı, invaziv olmayan bir uygulamadır.

 

Vücudun veya yüzün herhangi bir bölgesindeki cildi sıkılaştırmak için radyofrekans enerjisi kullanır aynı zamanda enerjinin daha derine inmesini sağlayan ultrason teknolojisi kullanır. Üç katmanda çalışır ve aynı anda hem yağ hücrelerini öldürür hem de cildi sıkılaştırır. Aynı zamanda Sarkan cilt, kırışıklıklar, selülitlerin giderilmesi içinde kullanılmaktadır.

Süreç

Optimum sonuçları elde etmek için 1-2 hafta arayla 4-6 tedaviye ihtiyacınız olacak. Vücudun farklı bölgelerinde cilt kalınlığı değiştiğinden anatomideki farklılığın farkında olarak, tedavi de hastanın ihtiyaçlarına ve isteklerine göre özelleştirilebilir.

Ağrılı mı?

Exilis Elite prosedürü, cildi ve hedeflenen yağ hücrelerini ısıtmak için güvenli radyo dalgaları kullanır. Ağrılı değildir, daha ziyade işlem sırasında sıcak taş masajına benzer tolere edilebilir bir ısı hissidir. Tedavi bölgesinde hafif, geçici kızarıklık olabilir

Cilt Bakım cihazı BTL Exilis Elite
Cilt bakım ve Saten germe için vucudun işaretlenmesi
Hangi Bölgelere Uygulanır ?

Yüz, Ağız çevresi(dudak çevresi çizgiler,kırışıklıklar), Göz çevresi,kırışıklıklar ve kaz ayakları, Boyun, Dekolte, Kollar ve dirsek çevresi, Karın ve bel çevresi, Bacak ve Bacak içleri, Kalça ve basen bölgelerine ugulanabilmektedir.

Kimlere Uygulanır ?

Uygulama, yaşlanma belirtileri gösteren veya egzersiz ve diyetin başarısız olduğu sorunlu alanları düzeltmek isteyen her yaştan hasta için uygundur.

Hamilelik şüphesi olan kişiler ve hamilelere, Damar tıkanıklığı,dolaşım bozukluğu olan kişilere, Kanser hastaları, radyoterapi ve kemoterapi alan kişilere,  Karaciğer ve böbrek fonksiyon bozukluğu olan kişilere, Uygulama alanında metal, protez, implant, plaka, çivi, vida olan, vücudunda Kalp Pili olan, MS ve Epilepsi rahatsızlığı olan hastalara uygun değildir ve kesinlikle UYGULANAMAZ. ​

bottom of page