top of page
Amelyatsız liposuction BTL VANQUISH ME logo
Kadın Amelyatsız liposuction BTL VANQUISH Me kullanırken

BTL Vanquish ME - Temassız Estetik;

BTL Vanquish ME, Selektif Radyofrekans Teknolojisini kullanan, doku farklılığını tanıyarak bölgedeki yağı kendisi bulan, seçen ve homojen bir şekilde yok olmasını sağlayan bir cihazdır.

 

Vanquish ME cihazi, Amerika Sağlık Örgütü (FDA) tarafından onaylanmış kişi sağlığına hiçbir zararı olmayan ve klinik çalışmalar ile sonuçları kanıtlanmış, uygulama esnasında kişiye temas etmeden çevresel yağ yok etme işlemi yapan son teknoloji ameliyatsız bölgesel incelme ve yağ azaltma işlemidir. Temassız İncelme işlemi; Bel çevresinde, bacak inceltmede ve basen küçültmede kullanılmaktadır. Uygulama esnasında cihaz kişiye hiç bir temas olmadığı ve uygulayıcıdan bağımsız olarak yapıldığı için Temassız Estetik ismini almıştır. 

Dünyada ilk defa bir cihaz aracılığıyla yağ dokusunun çapında küçülme yapıldığının kanıtını MR ve ultrason görüntüleri ile ispatlanmıştır. Bu uygulama çok sayıda ödül almıştır. Amerika Sağlık Örgütü FDA “Circumferantial Fat Reduction” Çevresel Yağ Yok Etme Onayı bulunmaktadır. Ayrıca “inner thigh and saddle bags fat reduction” İç Bacak ve Basende Çevresel Yağ Yok Etme Onayının da tek sahibidir. Yani tüm dünyada kendini ispatlamış bu uygulamaya rahatlıkla güvenebilirsiniz. Üstelik yattığınız yerden ağrı ve acı olmadan sadece uygulanan bölgede hissedilen sıcaklıkla temassız tedavi oluyorsunuz. Bu yok edilen yağlar eşit oranda gittiği için vücut şeklinizde herhangi bir bozulmaya sebebiyet vermemektedir. Uygulama sonrasında işlem yapılan bölgede yağın tekrarlaması gibi bir durum kısa süreli mümkün değildir. Eğer beslenme düzeninizde bir değişiklik yapmazsanız ve sağlıklı beslenmeye özen gösterirseniz rahatlıkla söyleyebiliriz kaybettiğiniz yağları geri almayacaksınız. Burada yapılması gereken kişinin BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik işleminden sonra beslenme şekline dikkat etmesi ve bol su tüketimi yapmasıdır.

BTL Vanquish Me amelyatsız liposuction cihazı
Kadın sedyede temassız estetik cihazı Vanquish Me kullanırken
Hangi Bölgelere Uygulanır ?

BTL Vanquish ME Temassız Estetik uygulaması ile karın, bel çevresi, iç bacak , basen ve koldaki bölgesel yağlanmalarınıza işlem uygulanabilir ve sağlıklı bir şekilde incelme sağlanabilmektedir.Uygulama göbek çevresinin tamamını kapsamaktadır yani 30 dakikalık seans içerisinde tüm bel çevrenize ya da 20 dakikalık bacak uygulamasında tüm bacak çevresine etki etmektedir.

 

Bu yüzden sistem Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından Çevresel Yağ Yok Etme onayı almıştır. İki farklı başlığı sayesinde, büyük olan başlığı ile tüm karın bölgesini yanları ile içine alırken diğer başlığı ile de basen ya da iç bacak küçültme gibi daha ince alanlarda çalışabilmek için tasarlanmıştır.

BTL Vanquish ME jel, krem, anestezi gerektirmez ve ağrı kesici gerekli değildir. Tedavi çok güvenli ve ağrısızdır. Adı üştünde Temassız.

Kaç Seans Uygulanır ?

Temassız estetik uygulaması haftada 1 olmak üzere 4-6 seans uygulanmaktadır. Seans araları da 7-10 gün arasında değişmektedir. Yağ oranı fazla olan kişi için bir seans ortalama 30 dk. sürerken yağ oranı az olan kişilerde ise 45 dk. sürebilmektedir.

Yapılan klinik çalışmalarda 3 ila 16 cm arası incelmenin mümkün olabildiği gözlemlenmiştir. Uygulamanın başarısını etkileyen diğer bir etken de uygulama öncesi bol su içilmesidir. Düzenli olarak günlük 2,5 lt su içilmesi, cihazın yağ seçimini kolaylaştıracaktır. Çünkü yağ, içerisinde su molekülü bulundurmaz. Bu da cihazın yağı  diğer dokulardan ayırmasını kolaylaştırmaktadır.

Temassız estetik Ameliyatsız yağ azaltma erkek yağlarını gösterirken
Erkek sedyede temassız estetik vanquish me cihazı kullanırken

Kimlere uygulanır !!!

Spor ve diyet'e rağmen bölgesel yağlarından  kurtulamayan kişiler, aynı zamanda ameliyat maliyeti ve iyileşme süresi olmadan, fark edilir bir vücuda sahip olmak isteyenler faydalanabilir.

Bu uygulama vücudunda kalp pili, implantı olanlar, karaciğer rahatsızlığı bulunanlar ve hamileler dışında herkese uygulanabilir. 

bottom of page